درباره ما

پیام مدیرعامل

qz3a5139-copyعمران و آبادانی کشور عزیزمان یک وظیفه الهی و یک عزم ملی است، تلاش جهت سازندگی این مرز و بوم از افتخارات هر ایرانی به شمار می رود.
مجموعه مهندسین مشاور آژند کیاساز کویر (آکس)، با عنایت پرودگار و تلاش کلیه همکاران خود، متعهد به ارائه بالاترین سطح خدمات فنی، اجرایی و مشاوره می باشد که به این مهم در سایه ی کار، تلاش و تعهد به کیفیت دست پیدا کرده‌ است.
کیفیتی که نتیجه اراده قوی، تلاش صادقانه، هدایت هوشمندانه، اجرای ماهرانه و انتخاب روش عقلانی از میان گزینه های متعدد است.
هدف ما ایجاد فضایی است که تمامی متخصصان، دست اندرکاران و کارفرمایان از موفقیت و کیفیت نهایی اجرای پروژه ها احساس مباهات و خرسندی نمایند.
و در خاتمه ضمن قدردانی از زحمات کلیه همکاران خود همتی والاتر از همیشه، به منظور برداشتن گام های بلند در مسیر پیشرفت و بالندگی در تمام ابعاد تخصص، دانش، تعهد و اخلاق حرفه ای برای نیل به اهداف بلند مجموعه مان در سطح ملی را خواهانم.

fmemari

درباره آکس

مهندسین مشاور آکس (برندی متفاوت از معماری)

مهندسین مشاور آژند کیاساز کویر (آکس) در سال 1380 در قالب دفتر فنی مهندسی تأسیس و از همان ابتدا با تکیه بر تجربه، دانش فنی و خلاقیت مدیران و کارشناسان خود همواره در راستای تأمین خواسته‌های کارفرمایان و تطبیق آن با اصول معماری ایرانی کوشیده است.
ارائه خدمات در بالاترین سطح حرفه‌ای ما را بر آن داشت تا فعالیت‌های خود را از سال 1394 در قالب مهندسین مشاور دنبال کنیم.
قرارگیری پروژه‌های متنوع و پراکندگی جغرافیایی آنها در کارنامه فعالیت چندین ساله ما تأکیدی بر توان و خلاقیت بالای کارشناسان و متخصصان ما دارد.
ایجاد ارتباطی پایدار همراه با رضایت کارفرمایان در زمینه خدمات فنی و مدیریتی در صدر اهداف این مجموعه قرار دارد که این مهم منجر به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 شده است.

در این راستا رئوس خط مشی ما به شرح ذیل می باشد:
1- افزایش سطح آگاهی و دانش کارکنان شرکت
2- افزایش بهبود در زیر ساخت‌ها
3- پیگیری در طرح‌های مطالعات اقتصادی
4- افزایش حوزه جغرافیایی ارائه خدمات
5- ایجاد تنوع در ارائه خدمات به کارفرمایان
شرکت آژند کیاساز کویر دنبال کردن این خط مشی را چشم انداز خود قرار داده و در این راه با گام‌های مستحکم در حرکت است.

دپارتمان ها

دپارتمان معماری

انجام مطالعات و تهیه طرح‌های توجیهی، فاز 1و2 کلیه واحدها و مجموعه‌های مسکونی، ساختمان‌های تجاری، ساختمان‌های اداری، صنعتی و نظامی، ساختمان‌های رفاهی گردشگری و طراحی منظر و المان.

دپارتمان سازه

طراحی بهینه کلیه اجزای سازه جهت کاهش هزینه های اجرا و مصالح مطابق با آخرین آیین نامه ها و استانداردهای کشور و اخذ تاییدیه از شهرداری و سازمان نظام مهندسی.

دپارتمان تأسیسات برقی و مکانیکی

توجه به پیشرفت چشمگیر این بخش در دانش روز دنیا و به کارگیری آن در صنعت ساختمان در جهت آسایش ساکنین و کاربران با هدف ایجاد فرهنگ صرفه جویی در انرژی و منابع.

دپارتمان نظارت و مدیریت اجرایی

نظارت مستمر و پایبندی به آیین نامه ها و مقررات ملی ساختمان و تضمین اجرای بالاترین کیفیت اجرا منطبق با مدارک طراحی تهیه شده.

دپارتمان پژوهش

پژوهش با هدف به روز کردن دانش مجموعه، گردآوری، تالیف و چاپ مقالات، گاهنامه و کتب با بهره گیری از دانش روز و تجربه ی چندین ساله مجموعه آکس.

همکاران